Mobil Odalar

Sohbet mobil ailesi kullanıcılarına ücretsiz ve üye olmadan mobil sohbet hizmeti sağlamaktadır.

Duyurular

Odalarımız %100 mobil uyumlu olup, giriş için herhangi bir üyelik oluşturmanızı gerektirmez.

Mobil Chat

Günün her saatinde güvenle giriş yapabileceğiniz mobil chat odalarımız son teknoloji ile donatılmıştır.

Özel Odalar

Sohbet odaları sayesinde tanıştığınız arkaddaşlarınız ile tamamen ücretsiz olarak özel sohbet imkanı.

Sohbet Mobil Chat Odaları

Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımıza girmesiyle birlikte mobil sohbet, mobil chat odalarına duyulan ihtiyaç süphesiz artmıştır. Tamamen mobil cihazlarınıza uygun olarak tasarlanan odalarımız sizlere kesintisiz, güvenli bir sohbet imkanı sağlamaktadır.

Sohbetmobil.NET Yardım Sayfası - Sıkça Sorulanlar

Mobil sohbet odalarına nasıl giriş yapabilirim?

Mobil sohbet odalarımıza giriş yapabilmek için yapmanız gereken tek şey, üst kısımda yer alan "Mobil Sohbet Girişi" kısmında Nickname yazan yere kendinize en uygun Rumuz'u yazarak GİRİŞ butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Mobil Chat Odaları Ücretlimidir?

Mobil chat, mobil sohbet odalarımız siz değerli kullanıcılarımıza tamamen bedava olarak hizmet vermektedir.

Bilgisayardan Giriş Yapabilirmiyim?

Odalarımıza bilgisayarlarınız veya akıllı cihazlarınız aracılığı ile rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

Giriş yapabilmek için üye olmam gerekirmi?

Giriş yapabilmeniz için herhangi bir üyelik formu doldurmanız gerekmemektedir.

Birebir sohbet edebileceğimiz özel odalar mevcutmudur?

Global kanallar içerisinde tanıştığınız kullanıcılar ile bire bir sohbet edebileceğiniz özel odalarımız mevcuttur. Özel odalarımız siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Kanal genelinde yetkililer kimlerdir?

Kanal genelinde rumuzlarının başında @ bulunan arkadaşlarımız odaların güvenliğini sağlayan operatör arkadaşlarımızdır. Rumuzlarının başından & bulunan arkadaşlarımız süper operatör olup kanal içerisinde hakaret, küfür, reklam vb. gibi durumlarda kullanıcıları uzaklaştırmak ile görevlidir. Rumuzlarının başlarında % bulunan kullanıcılar ise kanal adminleridir. Sunucunun güvenliğinden sorumlu kişilerdir.

Kullandığımız Rumuzlar nasıl kayıt edilir?

Kullandığınız rumuzları başka kullanıcıların alamaması için şifrelemeniz gerekmektedir. Şirleme yapmak çok basit olup, yapmanız gereken tek şey /ns register şifre email komutunu kanal genelinde yazmanız olacaktır. Örneğin; Sohbetmobil rumuzunu kayıt edelim şifremiz 12345, email adresimizde info@sohbetmobil.net olsun. Yapmanız gereken /ns register 123456 info@sohbetmobil.net bu komutu kanal genelinde yazmak olacaktır.

Kanal içerisinde nerden yardım alabilirim?

Kanal genelinde sizler için hizmet veren #Help ve #Operhelp kanallarından yardım alabilirsiniz. Burdaki arkadaşlar sizlere yardım amacıyla beklemekte olup girmek için yapmanız gereken tek şey, /join #help veya /join #operhelp komutunu kullanmak olacaktır.