Güncel haberler
mobil chat girişmobil sohbet giriş
Ana Sayfa / sohbet / Sohbet odaları

Sohbet odaları

Sohbet odaları içerisinde yada Arkadaşlık Siteleri aracılığı ile Yeni arkadaşlıklar Kurmak fikri, Kulağınıza ve gözünüze hoş geliyor değilmi? Bu yazımız ile birlikte Sohbet ve arkadaşlık sistemlerinin Sizlere Pozitif ve Negatif yönlerini masaya yatırıp, yorumlamak istiyorum.

Gözümüze ne Kadar ilginç, kulağımıza’da okadar hoş gelsede, sohbet odaları ve Arkadaşlık siteleri içerisinde yeni arkadaşlıklar kurma vaati ne kadar gerçeklik payına sahip bunu örneklendirerek anlatalım.

Sohbet odaları internet’in hayatımıza 90’lı yıllarda girmesi ile birlikte irc Sohbet ağları ile vakit geçirebildiğimiz Sihirli bir ortam gibiydi. Hayatımızda Yer edinmesinde ve hala hafızalarımızda nostalji yaratan o çok önemli sohbet odası isimi ”Zurna”. Herhangi bir etnik yada bölgesel kimliklere aldırış edilmeden, sonradan reel arkadaşlıklarada dönüşebilen, arkadaşlık ilişkisinin başlangıcının start’ını buralarsağlıyordu. Hayalinizde çokça kez canlanacaktır ”internette Sohbet odalarında, tanışıp evlendiler” haberleri. Taki sosyal ağ kavramı gelişinceye kadar hep hayatımız içerisinde önemli bir yer sahibi olan sistemdi irc Sohbeti.  Günümüzdede yok olmuş değil. Halada güvenilir olma yönünden etkilidir. Fakat kategori olarak Cinsel sohbet kavramı gelişmeye başladığından bu yana, çoğu büyük sunucu sahipleri Para ve reklam getirisi daha çok olan,  sohbet ortamları kurmaya başladılar. Hedefleri daha çok para kazanmak ile yola çıktıkları için kişilerin kalitesi ve oda içerisinde bulunan sohbet ve nicklerdeki seviyede düşmeye başladı. Kaliteli ortamlar günümüz içerisinde azaldığı için ”Sohbet Ay”, sohbet odaları ekibi tarafından açılan sunucularda, Kaliteli insanların bir araya gelmesi için gözetim ve çalışmalar yapılmaktadır. İlkeli tavrı ve yönetimi insanlara yönelik hizmet anlayışının benimsendiği bir ortam için, para gibi bir olguya, Arkadaşlık Siteleri veya Cinsel Sohbet siteleri yapımcıları gibi tamah etmeyip kendilerini hızla geliştiren Kaliteli Sohbet Sunucusu olmakta kolay değil.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Yetişkin Sohbet

Gündelik yaşamımız da sohbet’in önemi anlatmakla bitmeyeceği gibi kullanıcıların sohbet etmek için kendilerine aradıkları en …

yorumlayın

  1. Sohbetmobil diye sıtemı olur dedım . merak etmısdım ama girdiğimde gayet bır sekılde karsılasdım . tam bır ay gibi deneyımlı ınsanların olduğu bir site . esimle rahatlıkla girip yenı arkadaslıklar kurabılıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir