Güncel haberler
mobil chat girişmobil sohbet giriş
Ana Sayfa / Mobil sohbet / Sohbet Mobil Odaları

Sohbet Mobil Odaları

Merhaba Arkadaşlar;

Bu yazımızda sizlere Sohbet mobil odaları yani Mobil sohbet odalarımızı tanıtacağız. Kullanıcılarımıza İRCD sohbet imkanını mobil olarak vermekteyiz. Sizlerde akıllı telefonlarınız üzerinden Mobil sohbet imkanına sahip olabilirsiniz.

Sohbet mobil odalarımızda sohbet ederken Sağ üst kısımda bulunan radyo hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Sizlerde mobil sohbet odalarımızda sohbet ederken sizlere hizmet veren dj arkadaşlarımıza kulak verebilir vede dilediğiniz kullanıcılara sevdiğiniz parçaları armağan edebilirsiniz. İstek yapmak için yapmanız gereken tek şey Radyo kanalımız üzerine !istek istediğiniz sanatçı parça ve mesaj şeklinde yapabilirsiniz.

Mobil sohbet, Mobil chat odalarımız içerisinde sizler için hazırlanmış Oyun kanallarımızda bilgi seviyenizi ölçebilir yarışmalara katılıp ödüller kazanabilirsiniz. Sohbet’i eğlenceli bir hale getirmek için herşey hazır sizleri beklemektedir.

sohbet mobil odaları

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

18 Sohbet

Sohbet mobil ailesi olarak kullanıcılarımıza 18 sohbet odalarımızı açmış bulunmaktayız. 18 yaş üzeri kullanıcılarımız bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir