Güncel haberler
mobil chat girişmobil sohbet giriş
Ana Sayfa / Mobil sohbet / Bartın Sohbet

Bartın Sohbet

Ülkemizin şirin ve sevimli illerinden biri olan Bartın’dan aramıza katılan kullanıcılarımızın yoğunluğu bizlere kullanıcılarımızın özel olarak girip sohbet edebileceği ve Bartın çevresinden olan bay, bayan kullanıcılarla tanışıp arkadaşlık edebileceği bir sohbet odası açma ihtiyacını duyurmuş bulunmaktadır. Bartın ve çevresinden olan arkadaşlarımızın giriş yaptığı taktirde Global sohbet odalarımız haricinde bartık sohbet kanallarına giriş yapmaktadır.

Bartın sohbet odalarımız içerisinde sizleri günün her saatinde yüzlerce bay, bayan kullanıcılar beklemektedir. Sizlerde aramıza evden, işten, okuldan, cafeden hatta şehirler arası otobüs yolculuklarından aramıza katılarak anında sohbet etme imkanına ücretsiz ve üyeliksiz olarak sahip olabilirsiniz.

Bartın chat odalarımıza bilgisayarlarınız aracılığı ile ücretsiz bağlantı sağlayabileceğiniz gibi; Akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz aracılığı ilede ücretsiz olarak giriş sağlayabilirsiniz.

İl Nüfusu: 192.398’dir. Bu nüfusun %49’u şehirlerde yaşamaktadır. İlin yüzölçümü 2.330 m²’dir. İlde km²’ye 83 kişi düşmektedir. İl merkezinin denizden yüksekliği: 12 m.’dir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

18 Sohbet

Sohbet mobil ailesi olarak kullanıcılarımıza 18 sohbet odalarımızı açmış bulunmaktayız. 18 yaş üzeri kullanıcılarımız bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir