Güncel haberler
mobil chat girişmobil sohbet giriş
Ana Sayfa / Mobil sohbet / Ağrı Mobil Sohbet

Ağrı Mobil Sohbet

Ağrı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan bir ildir. Adını kısmen sınırları içerisinde bulunan Ağrı Dağı’ndan almıştır. 1834 yılında bucak, 1869 yılında ilçe olan Ağrı, 1927 yılında il olmuştur. Aynı zamanda Ağrı ilimiz bir medeniyet abidesi olup; Ağrı Dağı, Ağrı İshak Paşa Sarayı, Ağrı Balık Gölü, Ağrı da Nuh’un Gemisinini İzi, Ağrı Buz Mağarası, Diyadin Kaplıcaları, Ağrı’nın Meşhur Yöresel Yemekleri Ağrı’nın en meşurları arasında yer almaktadır.

Doğu Anadolu bölgesi’nin en sempatik illerinden biri olan Ağrı’lı hemşerilerimize artık Mobil sohbet, Mobil chat odaları hizmetimiz açılmıştır. Sizlerde Doğu Anadolu bölgesindeki kullanıcılarımızın bir araya geldiği DoğuAnadolu sohbet odalarımız içerisinde size en yakın arkadaşlarla sohbet edebilir yeni arkadaşlar tanıyabilirsiniz. Aynı zamanda siz Ağrılı bay bayan hemşerilerimize özel olarak açılmış olan Ağrı mobil sohbet, Ağrı mobil chat odalarımız içerisinde yeni kullanıcılarla tanışabilir size en yakın bay bayan arkadaşlarla tanışabilirsiniz. Unutmayalım ki sanaldaki her nick name bir karakteri temsil eder. Sizlerde bunun bilincinde kaliteli ve seviyeli sohbet imkanını ücretsiz ve üyeliksiz olarak kazanabilirsiniz.

Ağrı’nın en büyük sohbet odası Ağrı sohbet, Ağrı chat siz kullanıcılarımızın hizmetine girmiştir. Kullanıcılarımıza şimdiden keyifli bir sohbet geçirmeniz dileği ile.

 

ağrı mobil sohbet

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

18 Sohbet

Sohbet mobil ailesi olarak kullanıcılarımıza 18 sohbet odalarımızı açmış bulunmaktayız. 18 yaş üzeri kullanıcılarımız bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir