Güncel haberler
mobil chat girişmobil sohbet giriş
Ana Sayfa / Mobil sohbet / Afyon mobil sohbet

Afyon mobil sohbet

Sohbetmobil, Afyon mobil sohbet odalarına hoş geldiniz. Afyon mobil sohbet odalarımızda Afyon ve çevresinde bulunan bay, bayan kullanıcıları bir araya getirerek yazılı bir sohbet ortamı oluşturmak için siz değerli Afyonlu hemşerilerimiz için açılmıştır. Afyon sohbet odaları içerisinde size yakın kişilerle arkadaşlık, dostluk kurabilirsiniz. Sizlerde sohbetmobil ailesinin size sunmuş olduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Sohbetmobil Afyon mobil chat odalarımızdan bahsedelim. Sizlerde #Afyon odalarımıza giriş yaparak Afyon’un ilçelerinden olan bay bayan kullanıcılarla rahatlıkla sohbet imkanına sahip olabilirsiniz. Günün her saatinde size yakın arkadaşlarla sohbet imkanını bedava, ücretsiz olarak kazanabilirsiniz. Aynı zamanda 24 saat online olarak yayın yapan radyomuz aracılığı dile sohbet ederken çalan keyifli yayını dinlerken dilediğiniz kullanıcıya istediğiniz şarkıyı armağan edebilirsiniz.

Afyon ilimizden biraz bahsedersek. Afyon Dünya’da ve Türkiye de mermer ve gıda konusunda isim yapmış bir ilimizdir. Aynı zamanda kaymak, sucuk döneri ve termal kaplıcaları ile sınırları dışarısına ün salmış bir ilimizdir. Ege bölgesine yakın olmasına rağmen iklimi tamamen İç Anadolu iklimine benzemektedir. 2005 yılında ismi Afyon olan şehrin ismi Afyonkarahisar olarak değiştirilmiştir. Rakımı 1021 metredir.  Bünyesinde Afyon Kocatepe Üniversitesini 14,23 km² alan üzerinde barındırmaktadır.

 

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Cinsellik Sohbet

Cinsellik hakkında aklınıza gelebilecek herşeyi konuşurken yeni cinsel partnerlerle tanışabileceğiniz Cinsellik sohbet odalarımız siz değerli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir